Podnośniki Podciśnieniowe Jumbo

Podnośniki Podciśnieniowe Jumbo

Podnośniki podciśnieniowe są przede wszystkim wykorzystywane przy realizacji szybkich czynności wykonywanych ręcznie. Dzieje się tak na przykład w warsztatach stolarskich, gdzie podnośniki są wykorzystywane do załadunku i rozładunku obrabiarek CNC lub w sortowniach pocztowych, gdzie różnych rozmiarów pudła kartonowe są przenoszone za pomocą podnośników podciśnieniowych. Tuby podnoszące znajdują zastosowanie również na lotniskach, gdzie są wykorzystywane jako podnośniki bagażowe przez obsługę naziemną.

Podczas projektowania tub podnoszących firma Schmalz brała pod uwagę najnowszą wiedzę z zakresu ergonomii. Dlatego też praca z wykorzystaniem tego sprzętu jest bezpieczna dla zdrowia operatorów. Podnośnik można w prosty sposób dostosować do każdego rodzaju zastosowania. W ofercie firmy Schmalz znajduje się szereg elementów przeznaczonych do tub podnoszących, które można połączyć na wiele różnych sposobów, wykorzystując modułowy charakter budowy systemu.

Tuba podnosząca jest gotowa do podłączenia i może zostać wyposażona w ergonomiczne moduły dostosowane do prawie każdego obszaru zastosowań. Dostępne są następujące trzy moduły operatora.